Protestantse Gemeente Culemborg

Kids Wise logo 50Zit je in groep 7 of 8 en wil je graag KidsWise worden?? Dan ben je van harte uitgenodigd! In het najaar en in het voorjaar komen we op 4 avonden een uurtje bij elkaar. We kiezen een onderwerp dat te maken heeft met de kerk. Daar gaan we op verschillende manieren samen mee aan de slag. Bijvoorbeeld met een spel, een interview of door creatief bezig te zijn. We kunnen serieus zijn maar hebben zeker ook erg veel plezier. Je mag altijd een vriend of vriendin meenemen...

Over de periode van 2 jaar zijn we bezig met de volgende onderwerpen:

de kalender van de kerk, wie doet wat in de kerk?, symbolen, rituelen in de kerk.
Als je deze 4 onderwerpen allemaal hebt gevolgd ben je officieel KidsWise!

De volgende KidsWise wordt altijd aangekondigd via de weekbrief en het kerkblad. Ook sturen we persoonlijke uitnodigingen. Mocht je meer willen weten dan kun je ons bellen of mailen. Je vader of moeder mogen natuurlijk ook contact met ons opnemen.

Cornelis en Henja Visser

E: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
T: 0345 707009

 

KidsWise toost 15