Protestantse Gemeente Culemborg

Voor de kinderen van de kindernevendienst is er voor zondag 2 augustus weer een verhaal en een werkblad beschikbaar.

20200524 plaatje KoZHet verhaal is hier te zien en het werkblad is hier te downloaden.

De tekst die bij het werkblad hoort is:

Meer dan genoeg
Jezus zoekt de afzondering, maar dat duurt niet lang. Duizenden zoeken zijn aanwezigheid en luisteren naar zijn verhalen. ‘s Avonds hebben ze eten nodig. Jezus deelt van wat er is, vijf broden en twee vissen en dat blijkt meer dan genoeg te zijn voor iedereen. Op het werkblad zien we een plaatje van overvloed, vrede, rust en vreugde. Mensen eten samen, kinderen spelen… Zou dat vandaag ook nog zo kunnen zijn? Delen, ontvangen, vrede en vreugde? Is dat overal zo? De kinderen vergelijken de beide plaatjes.
Nodig: kleurpotloden, (gel-)stiften.


Het verhaal van 26 juli is hier nog te zien, het werkblad via deze link.