Protestantse Gemeente Culemborg

20201122 herfstbladDe kerkdienst zondag 22 november kunt u via deze link terugkijken. 

 

De liturgie kunt u hier vinden en de preek kunt u hier nalezen.

 

Behalve deze uitzending via YouTube kunt u de dienst ook terugluisteren via kerkdienstgemist.nl.

 

Er was ook een moment voor de collecte ingeruimd: u kunt uw bijdrage aan de collecte overmaken op de hieronder genoemde bankrekening. De gemiddelde opbrengst van de collecte op een zondag is verdeeld in een verhouding van 60% voor de diaconie en 40% voor de kerkdienst. U kunt één bedrag overmaken en dat bedrag zal dan in deze verdeling bestemd worden voor de diaconie (voor Individuele hulpverlening) en de kerkdienst.

Het banknummer is: NL15 RABO 0373 7365 17 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Culemborg, onder vermelding van 'kerkdienst 22 november 2020'.