Protestantse Gemeente Culemborg

De kerkdienst van zondag 28 maart kunt u via deze link terugkijken.

 

De liturgie kunt u hier vinden. 

 

Behalve deze uitzending via YouTube kunt u de dienst ook  terugluisteren via kerkdienstgemist.nl.

 

Er was ook een moment voor de collecte ingeruimd: u kunt uw bijdrage aan de collecte overmaken op de hieronder genoemde bankrekening. De gemiddelde opbrengst van de collecte op een zondag is verdeeld in een verhouding van 60% voor de diaconie en 40% voor de kerkdienst. U kunt één bedrag overmaken en dat bedrag zal dan in deze verdeling bestemd worden voor de diaconie (voor een Kerk-in-Actie-project in Indonesië) en de kerkdienst.

Het banknummer is: NL15 RABO 0373 7365 17 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Culemborg, onder vermelding van 'kerkdienst 28 maart 2021'.