Protestantse Gemeente Culemborg

20210901 gemeenteavondOp de gemeente-avond van 1 september hebben we met elkaar gesproken over een aantal ontwikkelingen die in onze gemeente spelen. Uiteraard stonden we daarbij stil staan bij het beroepingsproces: zowel het proces tot nu toe als ook het “hoe nu verder?”. Daarnaast zijn er zaken aan de orde gesteld als het uitvoering geven aan het beleidsplan, de stand van zaken in het proces van de keuze voor een kerkgebouw, en onze plannen met de pastorie.

Al deze zaken dienen ter ondersteuning van de geloofsgemeenschap die we willen zijn. Juist het aspect van gemeenschap-zijn is door verschillende omstandigheden onder druk komen te staan, en het is de vraag op welke manier we daar in de toekomst weer versterking aan kunnen geven.

De link om de avond terug te kijken is op te vragen bij Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..