Protestantse Gemeente Culemborg

Solid_FriendsSolid Friends is voor iedereen tussen de 15 en 18 jaar oud die houdt van gezelligheid en meer wilt weten over het christelijk geloof. Eens in de twee weken komen we op zondagavond bij elkaar om aan de hand van spellen, de Bijbel, gesprekken, quizzen en discussie dieper in te gaan op een onderwerp, zoals drugs, vriendschap, geloven of media.

Hoe ziet een Solid Friends avond eruit?
Om 18:30 uur verzamelen we in de Open Hof, Beethovenlaan 4 te Culemborg. Elke Solid-Friendsavond komt er een thema aan bod, waarmee we aan de slag gaan. Aan het eind van het programma gaan we lekker chillen onder genot van snacks, cola, tafelvoetbal, muziek en gezelligheid.
Naast de "normale" Solid Friends avonden hebben we eens in de zoveel weken ook een speciaal programma met o.a.: Pizza's bakken, film kijken, gamen of naar een concert gaan.