Protestantse Gemeente Culemborg

Ben jij 16 jaar of ouder dan ben je van harte welkom bij NEXT Level.
Elke twee weken (met uitzondering van de vakanties) komen jongeren van 16-19 jaar bij elkaar op de zondagavond. We beginnen de avond om 18:00 uur met een gezellige maaltijd. Daarna gaan we aan de slag met een thema zoals bijvoorbeeld: vluchtelingen, vertrouwen, alleen of samen, identiteit, talenten etc. Vaak doen we dit in spelvorm of een quiz en we bespreken wat de Bijbel ons hierover te zeggen heeft. Soms hebben we ook een interessante gast die ons meeneemt in het onderwerp.  

Naast de ‘gewone’ avonden doen we ook andere dingen zoals een kerstdiner samen met de jongere groep (NEXT Gen). Ook gaan we met zijn allen op kamp!

De NEXT Level-avonden zijn in de Open Hof, Beethovenlaan 4 (dit is tegenover het KWC). Breng gerust een vriend of vriendin mee.

In verband met de maaltijd graag wel even aanmelden. Dat kan bij Henja Visser: 06-14408430.

Ten slotte: NEXT Level een gezamenlijk initiatief van drie kerken in Culemborg (de NGK, Ichthus en de PKN), de avonden staan open voor alle jongeren in Culemborg.