Protestantse Gemeente Culemborg

Elke maandagmorgen om 7.15 uur is er een oecumenisch ochtendgebed in het kerkgebouw van de Nederlands Gereformeerde Kerk, Jodenkerkstraat 5.
Er is een eenvoudige liturgie en één van de deelnemers fungeert als liturg. De belangrijkste onderdelen van de liturgie zijn: welkom en aansteken van de paaskaars, lezen van een Bijbelgedeelte, stilte voor overdenking gedurende circa zeven minuten, een lied en afsluiting met een zegenbede.
Na deze viering van 15 à 20 minuten is er gelegenheid voor ontmoeting en gesprek bij een kop thee of koffie en de zelf meegebrachte boterham. Om uiterlijk 8.30 uur, na de afwas en opruimen, gaat ieder zijn/haar eigen weg, naar werk of naar huis.

Informatie bij Cees van Bockel, 06-51552361, Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.