Protestantse Gemeente Culemborg
20240204 voorjaarsprogramma

Er is weer een mooi programma van de werkgroep 'Inspiratie en Zingeving' van de Protestantse Gemeente Culemborg samengesteld voor dit voorjaar.

Het is opnieuw een gevarieerd programma, met activiteiten voor hoofd, hart en lijf! Voor denkers en doeners!

 

Dit is het tweede halfjaarlijkse programma dat we als werkgroep ‘Inspiratie en Zingeving’ aanbieden. We zijn onze draai aan het vinden. Heb je een idee, wens of suggestie voor ons, laat het ons dan weten (Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.). We kunnen dan – met het oog op het najaarsprogramma 2024 – kijken wat er mogelijk is.

We wensen u veel plezier én inspiratie met dit voorjaarsprogramma! We hopen u op één van de avonden, ochtenden of middagen te mogen verwelkomen. Oók als u geen lid bent van de Protestantse Gemeente Culemborg bent u natuurlijk van harte welkom!

Als u het programmaboekje nog niet heeft of u weet iemand die hiervoor belangstelling heeft, kunt u terecht in de Open Hof en de Grote of Barbarakerk, daar liggen nog stapeltjes.
Het programmaboekje kunt u ook downloaden: klik hier.