Protestantse Gemeente Culemborg

2015112928 8Het begon allemaal met de presen­tatie van een bijzondere ‘Voetnoot’ over de geschiedenis van de Molukse wijk tijdens een feestelijk samenzijn in de Open Hof (9 mei 2016) en daarna volgden nog meer festivi­teiten in het kader van 50 jaar Molukkers aan de Lek. Op zondag 29 november sloten we dit jubileum­jaar af met een gezamenlijke feestelijke kerkdienst. 

Bekijk de foto's

Ds. Jossy Keiluhu en ds. Helma van Loon gingen samen voor in deze dienst. Het Moluks Kerkkoor en Jong Ekklesia zongen liederen in het Maleis, en na afloop, terwijl we genoten van de lekkernijen die ‘de tantes’ hadden gemaakt, keken we naar het optreden van ‘de dansgroep’.


Het was de eerste zondag van Advent en de kinderen schreven activiteiten voor de komende week op de Adventskalender. Gerda van den Berg heeft voor iedere zondag een prachtige tekening gemaakt, die past bij de evangelielezing. De tijd om te verwachten is begonnen. We kijken samen uit naar Kerst.